KapitányGaming nyereményjáték reloaded

Egyedi kezdeményezések
Kapitany

KapitányGaming nyereményjáték reloaded

Hozzászólás Szerző: Kapitany »

Sziasztok!

Bali felhívta a figyelmemet egy másik topicban, hogy "ki lettetek hagyva" a Horace-os nyereményjátékból. Mint kiderült, itt senki nem követi a KapitányGaming youtube csatornát (főbenjáró bűn), annak facebook oldalát (ez meg itt azt hiszem tűzzel vassal űzött dolog), és más facebook csoportokat sem amiben meg volt hirdetve (legalább másik 3).

Mennek itt a parázsviták a facebook vs. fórum témakörben, és tekintettel a nyereményjátékban való igen csekély érdeklődésre és részvételre az eddigi médiumokon keresztül, arra gondoltam tartok egy felmérést: kíváncsi vagyok, hogy a fórumos társadalom vajon aktívabb-e a modern közegek olvasóinál! (Pgyuri: tudom, hiába, de magam is szeretném látni! :) )

Tehát akkor a nyereményjátékról: https://www.youtube.com/watch?v=vwKbQtAcnR4

A leírásban minden infó megtalálható, az elhangzottakkal ellentétben az alábbi különbségekkel:

- a nyereményjáték február 1-ig tart (így ugyanannyi időtök lesz aktivizálódni, mint a többi játékosnak),
- a hiscore-okról a screenshotokat akkor ide várom, ebbe a fórum topicba.

Ugyanúgy jár a +1000 port ha valaki igazi gépen játszik és küldi a fotót a pontszámáról, valamint külön kategória áll rendelkezésre a hackerek számára: aki legelőször beküldi a screenshotot a kiírható legmagasabb pontszámmal, különdíjban részesül - Ő is kap egy példányt a nyereményből.

Mindenkinek jó játékot és vetélkedést kívánok!

Kapitány

P.S.: úgy látszik a magnóm felvevő funkciója elromlott, remélem mire eljön a határidő sikerül megjavíttatnom vagy szerezni egy működő magnót...
Bali
Alapító tag
Kapcsolat:

Re: KapitányGaming nyereményjáték reloaded

Hozzászólás Szerző: Bali »

Ha valakinek gondot okozna megszerezni a programot:
MerryChristmas-From-Horace-2016e.zip
(204.23 KiB) Letöltve 47 alkalommal.
-= Bali =-
(c) 1983-2017 Evil-Soft
Kapitany

A videjó leírásában ott a link :)
Bali
Alapító tag
Kapcsolat:

Még 2 nap...
-= Bali =-
(c) 1983-2017 Evil-Soft
Bali
Alapító tag
Kapcsolat:

Tudom, hogy nem túl jó eredmény, de most ennyire futotta, azért beküldöm, hátha inspirál valakit, hogy überelje. :)
Merry Christmas From Horace 2016e.png
-= Bali =-
(c) 1983-2017 Evil-Soft
Bali
Alapító tag
Kapcsolat:

Ma még lehet próbálkozni?
-= Bali =-
(c) 1983-2017 Evil-Soft
Zozosoft
Speccyalista
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zozosoft »

Ennyit sikerült:
horace.png
Kapitany

Mindjárt megnézem miként szólt a felhívás, felül kell-e múlni az én pontszámomat ami a videóban látszik. Vagy én nem állok versenyben köztetek? :)
Kapitany

EREDMÉNYHIRDETÉS!

Megtekintettem a kondíciókat a kazetta megnyeréséhez a videó végén. Ketten neveztek a versenyben mindösszesen - Bali és Zozosoft. Habár a verseny ideje alatt teljes volt az érdektelenség a játékkal kapcsolatban, vaterás licit technikával a két versenyzőnek sikerült még az utolsó pillanatban beküldeni egy-egy eredményt.

Sajnálatos módon többször is elhangzik a videóban, hogy az én pontszámomtól fölfelé érdemes nevezni, ami 11710 pont volt. Ennek fényében a fórumos nyereményjáték díját én nyerem - nekem is lesz egy példányom a kazettából -, valamint poke-olás kategóriában nem tudok eredményt hirdetni nevező híján.

Egy kis kitekintés: a nevezési szint nem volt túl magas, 10 perces játék szülte, közép kategória alja. Ezt támasztja alá, hogy az eredeti verseny győztese a facebook csoportban ha jól emlékszem 28.000-es ponttal vitte el a nyereménykazettát, és a hackelés kategóriában is érkezett 999999-es megfejtés.

Köszönöm Balinak és Zozónak, hogy játszottak, remélem nem szegte kedvüket, hogy lecsúsztak egyelőre a becses díjról és az esetleges későbbi játékokban is részt fognak venni.

Kapitány
Zozosoft
Speccyalista
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zozosoft »

Kapitany írta:a nevezési szint nem volt túl magas, 10 perces játék szülte, közép kategória alja.
És előtte már hány órát játszottál vele? :)
Az én eredményem kb 1 óra alatt, nagyjából a 10. játékra jött össze, sok mázlival :-)
Lezárt

Vissza: “Egyéb”