Régi orosz és retro alkatrészek

Lejárt hirdetések
Lezárt
buddhasoft
Speccyalista
Kapcsolat:

Régi orosz és retro alkatrészek

Hozzászólás Szerző: buddhasoft » 2013.01.27. 19:04

Sziasztok!

Úgy alakult, hogy -sajnos- szó szerint megörököltem rengeteg alkatrészt plusz egy zx81-et.

Ilyenek találhatóak a készletben:

- KP580BB55A készült a cccp-ben, csak nem biztos, hogy sokan örülnének itt a cirill betűknek :) origin - sem foglalatban nem volt még sem forrasztva 2db.
- Több Z80 - ismeretlen állapotban dallamcsengős panelekben is - foglalatban
- többféle eprom (napozós), egy része írott, egy része bontatlannak tűnik. Mivel nekem már nincs hozzá programozóm, nem tudok vele mit kezdeni.
- TTL IC-k, többféle beszerzésből, orosz is jócskán.

A dolog szépséghibája, hogy egy tea, vagy kávé mellett beszélgetve, nosztalgiázva lehet válogatni belőle - nálam.

Azaz akit régi megtépázott spectrum hardverének kifoltozása miatt érdekelne - még elérhető a készlet.

Nem pénzért gondoltam értékesíteni, mert nyilván nem tudni mit tudnak, jók-e egyáltalán.

Mondjuk egy olyan megoldásnak is örülnék, ha némi válogatással ellenőrizhető lenne, legalább a procik és eepromok állapota, és legalább tudnám, hogy csak pecanehezéknek jók-e vagy használhatóak. Akár felesbe is jó azaz a válogatásban segítő kolléga viheti a kincsek felét.

Ha netán még a dallamcsengőkből is fel tudnánk egyet éleszteni - azt szívesen felajánlanám a klubnak :) .

A ZX81 még kérdéses, hogy unokatesómék is lecsapnak-e rá.

Hétköznap is szinte minden nap megfelel - egyeztetés után, mivel itthon dolgozom.

Buddha
(c) 1986 BUDDHA SoFtWaRe HUNGARY

Lezárt