Casio VL-1

Lejárt hirdetések
Lezárt
Bali
Site Admin
Kapcsolat:

Casio VL-1

Hozzászólás Szerző: Bali » 2012.10.31. 17:11

Vennék egy ilyet értelmes keretek között, ha tudtok eladót szóljatok... :)
-= Bali =-
(c) 1983-2017 Evil-Soft

Pgyuri
Speccyalista

Re: Casio VL-1

Hozzászólás Szerző: Pgyuri » 2012.11.01. 22:51

Üdv,

Egyrészt: Én is vettem volna már régóta, de ami az aukciós oldalakon van, azt aranyárban mérik.

Másrészt: Teljesen felesleges venni, mert a hangzása, nyomkodása 5 percig nyúlt élményt annak ellenére, hogy gyerekkoromban fantasztikus volt.

Harmadrészt: Egy közel hasonlót vettem olcsón, ami működött, aztán nem működött, javíthatatlan, hiába vetette be tudását HA5AWS barátom.

Jobban jársz, ha a marketről letöltöd a telefonodra az alkalmazást ahhoz, hogy azt az 5 percet átéld.

Pgyuri

mopi
Web Team

Hozzászólás Szerző: mopi » 2012.11.02. 10:49

Majd nézek neked is egyet, ha felbukkan a piacon. Erre még van esély, én is ott vettem. Bár Gyurival egyet kell értenem, már nem ugyanaz a fílingje, mint először. Nagyon hiányzik a többszólamúság belőle, a Trio Da-da-da aláfestő effektjét meg elég hamar megunja az ember.
Elviszem találkozóra, aztán szerintem ki is éled ott magad vele. :D (Ha nem felejtem el)
Zenésszé avanzsáltál? Láttam hogy egy csomó gitárképpel kísérleteztél, mint FB borítókép. :-)

Bali
Site Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bali » 2012.11.03. 00:47

Pgyuri írta:Jobban jársz, ha a marketről letöltöd a telefonodra az alkalmazást ahhoz, hogy azt az 5 percet átéld.
Köszi, eszembe se jutott, hogy lehet ilyen! Már le is töltöttem. Valószínüleg a teló hangminősége se rosszabb, mint az eredetié. :)
-= Bali =-
(c) 1983-2017 Evil-Soft

Bali
Site Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bali » 2012.11.03. 00:49

mopi írta:Majd nézek neked is egyet, ha felbukkan a piacon.
Köszi, milyen árban mozognak ezek?
Zenésszé avanzsáltál? Láttam hogy egy csomó gitárképpel kísérleteztél, mint FB borítókép
Hát ez így erős, de foglalkozom a témával hobby szinten, idén beiratkoztam egy zenesuliba. :)
-= Bali =-
(c) 1983-2017 Evil-Soft

mopi
Web Team

Hozzászólás Szerző: mopi » 2012.11.03. 23:25

Köszi, milyen árban mozognak ezek?

Ha van - olyan 1000 Ft körül. Ezt még gyerekjátéknak gondolják, nem retro motyónak. Talán 2-3 alkalommal láttam eddig. Az elsőt meg is vettem, aztán láttam sokkal vacakabb állapotút. Létezik egy másik Casio ilyen játék kategóriába sorolható szinti, ami picit komolyabb kinézetű, kicsit zongorásabbak a billentyűi, kicsit nagyobb. Talán ezen láttam burkológörbe szerkesző gombokat?
Zenésszé avanzsáltál? Láttam hogy egy csomó gitárképpel kísérleteztél, mint FB borítókép
Hát ez így erős, de foglalkozom a témával hobby szinten, idén beiratkoztam egy zenesuliba. :)
Én is :-) Lassan egy éve. Lehet majd csinálni ZX band-et. :-) Nem dobol valaki?

Lezárt